Plecak WENGER Pillar, 16" Zobacz większe

Plecak WENGER Pillar, 16"

WE600633

Nowy produkt

Kompleksowy plecak Pillar jest gotowy podróżować z tobą i twoim sprzętem tam, gdzie tego zapragniesz, zapewnia doskonałą osłonę Triple Protect, która chroni laptopa 16"/41cm oraz lepszą ogólną wygodę

Więcej szczegółów

Kompleksowy plecak Pillar jest gotowy podróżować z tobą i twoim sprzętem tam, gdzie tego zapragniesz, zapewnia doskonałą osłonę Triple Protect, która chroni laptopa 16"/41cm oraz lepszą ogólną wygodę.
Przegroda wyściełana osłoną Triple Protect chroni ze wszystkich stron laptopa o rozmiarze do 16"/41cm dzięki zastosowaniu trzywarstwowej pianki o wysokiej gęstości.
Platforma stabilizująca CaseBase utrzymuje plecak w pozycji stojącej, gdy zostanie on umieszczony na podłodze, a także zapobiega przed jego przewróceniem się.
Tylna wyściółka umożliwiająca przepływ powietrza zapewnia stałą cyrkulację powietrza, co sprawia, że użytkownik utrzymuje swoją temperaturę zapewniające komfort paski naramienne dopasowane do konturu ramion posiadają dodatkową wygodną wyściółkę.
Miękki wyściełany uchwyt zapewnia maksymalny komfort podczas noszenia torby w ręku.
Organizator na niezbędne akcesoria dzięki systemowi kieszeni utrzymuje porządek wśród przedmiotów takich jak przewody, ładowarki czy wizytówki i sprawia, że są one łatwo dostępne.
Siatkowe boczne kieszenie są idealnie dopasowane do przechowywania butelki z wodą lub parasola, rączka Pass-Thru wsuwa się na system uchwytu bagażu na kółkach, ułatwiając dzięki temu podróżowanie.
waga: 1,11kg
pojemność: 25L
wymiary: 380x480x250mm
materiał: poliester