Torba podróżna Thule Crossover 40L TCDP1 Czarna

TCDP-1 BLACK

Nowy produkt

Idealna torba na zagraniczny wyjazd. Wielofunkcyjna torba/plecak z dostępem tylnym zapewnia bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Wytrzymałe aluminiowe elementy i wodoodporne tkaniny tworzą lekką, trwałą torbę.

Więcej szczegółów

Idealna torba na zagraniczny wyjazd. Wielofunkcyjna torba/plecak z dostępem tylnym zapewnia bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Wytrzymałe aluminiowe elementy i wodoodporne tkaniny tworzą lekką, trwałą torbę. Torba jest odporna na temperaturę, posiada wytrzymałą na zgniecenia strefę SafeZone™, przegródki na okulary, osobisty sprzęt elektroniczny i inne delikatne przedmioty. Unikalny suwak w przedniej części plecaka umożliwia szybki dostęp do zawartości, specjalne paski kompresyjne umożliwiają dostosowanie plecaka do rozmiaru bagażu. Torba posiada wygodne uchwyty, wykonane z oddychającego, miękkiego materiału, dodatkowe kieszenie boczne z unikalną warstwą materiału umożliwiającą wygenerowanie dodatkowej odseparowanej przestrzeni.

- Aluminiowe okucia i wodoodporna tkanina tworzą lekki, trwały plecak.
- Formowana na gorąco, odporna na zgniecenie komora SafeZone™ chroni okulary,
przenośną elektronikę i inny delikatny sprzęt (komora ta jest zamykana na klucz i może być zdjęta, co umożliwia umieszczenie dodatkowego ładunku).
- Podnoszone szyny stanowią dodatkową ochronę torby i sprzętu.
- Tylny panel z zamkiem błyskawicznym umożliwiającym szybkie wyjęcie sprzętu/odzieży.
- Paski kompresyjne dostosowują torbę do rozmiaru ładunku.
- Oddychające szelki pokryte przewiewną siatką.
- Duże boczne kieszenie ze wstawkami oddzielają czyste od brudnego, mokre od suchego i robocze od wyjściowego.
- Wymiary zewnętrzne: 52.5 cm x 38.5 cm x 30.5 cm
- Waga: 1.2 kg
- Pojemność: 40 litrów
- Materiał: Nylon Dobby